Waldbeck Lakeside Power

Waldbeck Lakeside Power, filtrační sada, papírový filtrační sáček, motorový filtr a pěnový filtr, HEPA

499 Kč

Waldbeck Lakeside Power, filtrační sada, papírový filtrační sáček, motorový filtr a pěnový filtr, HEPA od kvalitního výrobce Waldbeck - tento artikl čeká na vás s unikátní slevou za 539 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 4060656153495
Do obchodu

Popis

Waldbeck

Profík i na suché vysávání: s náhradními filtračními kapsami Waldbeck Lakeside Power poslouží 3 v 1 jezírkový & průmyslový vysavač i při suchém vysávání. Pokud jsou filtry zanesené, sací schopnost rychle klesá. Pravidelná výměna všech filtrů zachovává výkonnost Vašeho vysavače Waldbeck Lakeside Power na obvyklé vysoké úrovni i po mnoha procesech suchého vysávání. Aby to bylo jednoduché a nekomplikované, sada filtrů Waldbeck Lakeside Power Filtr obsahuje hned všechny potřebné náhradní filtry. Nový pěnový filtr, motorový HEPA filtr a papírové filtrační sáčky spolehlivě oddělují z nasávaného vzduchu až 95% všech částic prachu a nečistot a chrání motor před poškozením. Díky tomu se udrží znečištění alergeny a jemným prachem na příjemné nízké úrovni i v dílně nebo garáži. Nová sací síla v okamžiku. S 3dílnou sadou filtrů Waldbeck Lakeside Power zůstává jezírkový vysavač nadále účinný jako obvykle.

Parametry produktu Waldbeck Lakeside Power, filtrační sada, papírový filtrační sáček, motorový filtr a pěnový filtr, HEPA

  • Název: Waldbeck Lakeside Power, filtrační sada, papírový filtrační sáček, motorový filtr a pěnový filtr, HEPA
  • EAN: 4060656153495
  • Výrobce: Waldbeck
  • Cena: 499 Kč
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce