Vonyx WM82C Digital

Vonyx WM82C Digital, 2-kanálový systém UHF bezdrátových mikrofonů, headset z ruční mikrofon, 50 m, kufr

3699 Kč

Vonyx WM82C Digital, 2-kanálový systém UHF bezdrátových mikrofonů, headset z ruční mikrofon, 50 m, kufr od kvalitního výrobce Vonyx - tento hit můžete sehnat s neuvěřitelnou slevou za 3699 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 8715693305258
Do obchodu

Popis

Vonyx

Vonyx WM82C Digital je sada UHF bezdrátových mikrofonů , vhodná pro použití na jevištích, která odborně a všestranně pokryje požadavky každodenních akcí. Sada bezdrátových mikrofonů přináší headset mikrofon i ruční mikrofon s pevnou rádiovou frekvencí. Volnost rukou je jednak zaručena volitelným použitím klopové mikrofonu nebo headset mikrofonu s praktickým kapesním vysílačem a jednak rychlým přenosem přes ruční mikrofon. Díky UHF technologii pokrývá rádiový systém Vonyx WM82C i rozsáhlé oblasti do 50 m. Díky dvěma vyváženým XLR výstupem a jednomu nevyváženému 6,3mm Jackově výstupu může být systém snadno integrován do všech konvenčních zvukových sestav, jako jsou mixážní pulty nebo PA systémy. Díky energeticky úsporné konstrukci pracuje bezdrátový mikrofonní systém Vonyx WM82C během několika hodin. Kufr, který je součástí balení, má ochranné čalounění, které bezpečně přepravuje všechny komponenty sady.

Parametry produktu Vonyx WM82C Digital, 2-kanálový systém UHF bezdrátových mikrofonů, headset z ruční mikrofon, 50 m, kufr

  • Název: Vonyx WM82C Digital, 2-kanálový systém UHF bezdrátových mikrofonů, headset z ruční mikrofon, 50 m, kufr
  • EAN: 8715693305258
  • Výrobce: Vonyx
  • Cena: 3699 Kč
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce