OneConcept Lake Lassie

OneConcept Lake Lassie, fontána pro domácí zvířata, pitná fontána, 4 l, čerpadlo, filtr s aktivním uhlím

999 Kč

OneConcept Lake Lassie, fontána pro domácí zvířata, pitná fontána, 4 l, čerpadlo, filtr s aktivním uhlím kvalitní značky OneConcept - toto zboží si můžete objednat v akci za 999 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 4260486157919
Do obchodu

Popis

OneConcept

Uhašení žízně vašich čtyřnohých miláčků: Pitná fontána oneConcept Lake Lassie nabízí vašim zvířatům čerstvou vodu ve třech výškově rozdílných patrech. Pitná fontána Lake Lassie uhasí žízeň všem psům i kočkám. Nádržka na vodu nabízí objem 4 litry, stálá cirkulace vody zabezpečuje vždy dostatek vody na pití. Na pohodlné pití pro malá i velká zvířata nabízí zásobu vody ve třech výškově rozdílných nádržích. Zabudované čerpadlo s příkonem 2 W čerpá vodu do nejvyšší nádržky, odkud voda stéká do dvou nižších. Filtr s aktivním uhlím čistí vodu během cirkulace a udržuje ji po celý den čistou a svěží. Uhašení žízně pro vaše domácí zvířata: Pitná fontána oneConcept Lake Lassie zabezpečuje stále čistou vodu ve třech rozdílných výškách.

Parametry produktu OneConcept Lake Lassie, fontána pro domácí zvířata, pitná fontána, 4 l, čerpadlo, filtr s aktivním uhlím

  • Název: OneConcept Lake Lassie, fontána pro domácí zvířata, pitná fontána, 4 l, čerpadlo, filtr s aktivním uhlím
  • EAN: 4260486157919
  • Výrobce: OneConcept
  • Cena: 999 Kč
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce