Klarstein Vanille Sky Family

Klarstein Vanille Sky Family, výrobník zmrzliny a mraženého jogurtu, zmrzlinovač, 250 W, 2,5 l, černý

9249 Kč

Klarstein Vanille Sky Family, výrobník zmrzliny a mraženého jogurtu, zmrzlinovač, 250 W, 2,5 l, černý co nám dodává Klarstein - tento produkt obchodujeme v neopakovatelné akci za 9249 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 4260509684071
Do obchodu

Popis

Klarstein

Přišla doba ledová! Lahodná zmrzlina kdykoliv. Zmrzlinovač Klarstein Vanille Sky za krátkou chvíli připraví chutné zmrzliny, sorbety a mražené jogurty. Připravte si i vy menší či větší mražené potěšení v každém ročním období. „Chuť na zmrzlinu pro celou rodinu? Doma vyrobené zmrzlinové kreace s lahodnými surovinami bez nutnosti předchlazení. " Klarstein Vanille Sky Familyje skutečný turbo výrobník zmrzliny, který ve svém termozásobníku promění vložené suroviny na krémovou zmrzlinu s objemem až do 2,5 l. Tím zajistíte perfektní zchlazení během horkých dní a velké potěšení na rodinných oslavách - a zároveň s dobrým pocitem, protože sami víte, co zmrzlina obsahuje. Takto snadno připravíte zmrzlinu podle vlastní chuti a vhodnou pro každého - například variaci bez laktózy nebo pro alergiky. To vše přináší zmrzlinovač s příkonem pouze 250 wattů. „Tak jednoduché, jako nikdy dosud: pár kroků k ledové senzaci." Ovládání výrobníku zmrzliny je velmi rychlé díky intuitivním tlačítkům na horní straně. Pomocí čtyř tlačítek a digitálnímu displeji se nastaví čas přípravy v rozmezí 10 až 60 minut a příprava může začít. Během přípravy se na displeji zobrazuje i zbývající čas. Po dokončení přípravy se výrobník přepne do chladicího režimu, aby se zmrzlina nerozpustila. Na servírování se v balení dodává i naběračka na zmrzlinu. Dostupné barvy: stříbrná (10031846), černá (10031848)

Parametry produktu Klarstein Vanille Sky Family, výrobník zmrzliny a mraženého jogurtu, zmrzlinovač, 250 W, 2,5 l, černý

  • Název: Klarstein Vanille Sky Family, výrobník zmrzliny a mraženého jogurtu, zmrzlinovač, 250 W, 2,5 l, černý
  • EAN: 4260509684071
  • Výrobce: Klarstein
  • Cena: 9249 Kč
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce