Klarstein QuickStick Sous Vide + Foodlocker Pro

Klarstein QuickStick Sous Vide + Foodlocker Pro, sada na vakuové vaření, sous-vide ponorný vařič / vakuovačka

4219 Kč

Klarstein QuickStick Sous Vide + Foodlocker Pro, sada na vakuové vaření, sous-vide ponorný vařič / vakuovačka pocházející od značky Klarstein - tento hit získáte v neopakovatelné akci za 4219 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 4260509678452
Do obchodu

Popis

Klarstein

S výkonem 1300 W ohřeje ponorný vařič Klarstein QuickStick Sous Vide objem do 20 litrů přesně na 0,2 °C. Zabudované oběhové čerpadlo garantuje konstantní teplotu v rozmezí od 50 do 95 °C, aniž by se vytvářely oblasti s rozdílnou teplotou. Garantovaný dokonalý výsledek z vaření vakuovaných jídel. QuickStick se ovládá zcela jednoduše přes LCD dotykový displej, na kterém můžete kdykoli přizpůsobit teplotu vaření i během probíhajícího procesu vaření. Stabilní svorka drží přístroj pevně na okraji vodní lázně, zatímco provedení z ušlechtilé oceli garantuje jednoduché čištění. Abyste se rychle dostali do metody vaření sous-vide, v sadě se kromě ponorného vařiče nachází také vhodná vakuovačka Klarstein Foodlocker Pro. Plochá, kompaktní a výkonná: Foodlocker Pro je nanejvýš nenáročná na prostor a nabízí výkon 120 W. S odsávacím výkonem až -0,8 barů a rychlostí odsávání 12 l/min vakuuje a uzavírá vakuovací sáčky plně automaticky stiskem tlačítka. Citlivé potraviny - jako ovoce, tekutiny a koření - můžete díky tepovacímu tlačítku kontrolovaně uzavřít, aniž byste je prolisovali. Rychle a jednoduše k aromatickému zážitku: Objevte metodu sous vide vaření se sadou Klarstein QuickStick Sous Vide a Foodlocker Pro: ponorný vařič, vakuovačka a vakuovací sáčky - jednodušeji to již nejde!

Parametry produktu Klarstein QuickStick Sous Vide + Foodlocker Pro, sada na vakuové vaření, sous-vide ponorný vařič / vakuovačka

  • Název: Klarstein QuickStick Sous Vide + Foodlocker Pro, sada na vakuové vaření, sous-vide ponorný vařič / vakuovačka
  • EAN: 4260509678452
  • Výrobce: Klarstein
  • Cena: 4219 Kč
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce