Klarstein Luminance Frost

Klarstein Luminance Frost, chladnička, 91 l, A+, chladící prostor na zeleninu, 2 skleněné police, bílá

5199 Kč

Klarstein Luminance Frost, chladnička, 91 l, A+, chladící prostor na zeleninu, 2 skleněné police, bílá s proslulou značkou Klarstein - tento hit pořídíte s výjimečnou slevou za 5199 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 4060656109942
Do obchodu

Popis

Klarstein

Chladnička Klarstein Luminance Frost přináší se svou skleněnou přední stranou do každé kuchyně skvělou eleganci. Chladnička okouzlí nejen svým vzhledem, ale díky kompaktním rozměrům je také ideální do malých domácností i pro jednotlivce. Chladnička Luminance Frost potřebuje jen málo místo, ale uvnitř poskytuje mnoho prostoru: kapacita 91 litrů nabízí prostor pro všechny druhy jídel. Se svými dvěma skleněnými policemi, 3 přihrádkami ve dveřích a extra chladicímu prostoru na zeleninu je uspořádání potravin skutečně jednoduché. Přizpůsobení intenzity chlazení je zcela bezproblémové: uvnitř chladničky se dá pomocí 7stupňového regulátoru teploty vždy nastavit optimální teplota pro skladované potraviny. S třídou energetické účinnosti A + je tato praktická, jedinečná a elegantní chladnička navíc obzvlášť efektivní - šetří nejen peněženku, ale i životní prostředí. Elegance i do malých kuchyní: lednička Luminance Frost od společnosti Klarstein se postará v každém čase o čerstvé potraviny!

Parametry produktu Klarstein Luminance Frost, chladnička, 91 l, A+, chladící prostor na zeleninu, 2 skleněné police, bílá

  • Název: Klarstein Luminance Frost, chladnička, 91 l, A+, chladící prostor na zeleninu, 2 skleněné police, bílá
  • EAN: 4060656109942
  • Výrobce: Klarstein
  • Cena: 5199 Kč
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce