Klarstein Hot Springs

Klarstein Hot Springs, zásobník na teplou vodu, 5 l, nádrž na vodu z ušlechtilé oceli, 49–95 °C, černý

2309 Kč

Klarstein Hot Springs, zásobník na teplou vodu, 5 l, nádrž na vodu z ušlechtilé oceli, 49–95 °C, černý populárního výrobce Klarstein - tento produkt máte za pár kliknutí v úžasné akci za 2309 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 4060656156120
Do obchodu

Popis

Klarstein

Some like it hot:  zásobník na teplou vodu  Klarstein  Hot Spring spolehlivě zásobuje domácnosti a kanceláře s horkou vodou, kdykoli to je nutné. Je mnoho příležitostí, na které se  zásobník na teplou vodu Klarstein  Hot spring hodí: rychle si připravit čaj při požadované teplotě nebo si připravit instantní polévky s přesně správným množstvím vody, to jsou jen dvě z mnoha možností. Velká nádrž na vodu z ušlechtilé oceli pojme až 5 litrů vody a perfektně se hodí kromě domácností i do kanceláře. Ovládání  zásobníku na vodu , s ochranou proti přehřátí a ochranou chodu na sucho, je zcela jednoduchá: Na horní straně se nachází dotyková plocha s tlačítky na ohřívání, nastavení teploty (45–95 °C), výdej vody, uvolnění dětské pojistky i na filtrovanou vodu. Stačí nastavit požadované množství, teplotu a stisknout tlačítko pro výdej vody – a velmi rychle dostanete perfektně ohřátou, horkou vodu. A ovládání je přitom dětsky snadné a velmi jednoduše se stane rutinou. Odkapávací miska lze jednoduše odebrat a případně opláchnout, zatímco mnohé funkce, jako rychlé ochlazení a signalizace nízké hladiny vody, dodatečně usnadňují ovladatelnost zařízení. Díky svému velkému, přehlednému displeji nemáte pod kontrolou jen všechny důležité informace –  zásobník na teplou vodu  je jím i poutačem pohledů a zapadne skoro do každé kuchyně.

Parametry produktu Klarstein Hot Springs, zásobník na teplou vodu, 5 l, nádrž na vodu z ušlechtilé oceli, 49–95 °C, černý

  • Název: Klarstein Hot Springs, zásobník na teplou vodu, 5 l, nádrž na vodu z ušlechtilé oceli, 49–95 °C, černý
  • EAN: 4060656156120
  • Výrobce: Klarstein
  • Cena: 2309 Kč
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce