Klarstein Curved Copper L&F

Klarstein Curved Copper L&F, elektrický krb, 1000/2000 W, zaoblený skleněný panel, dálkové ovládání, měď

4199 Kč

Klarstein Curved Copper L&F, elektrický krb, 1000/2000 W, zaoblený skleněný panel, dálkové ovládání, měď od firmy Klarstein - tento produkt máte za pár kliknutí s VIP slevou pro každého za 4199 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 4060656107399
Do obchodu

Popis

Klarstein

Elegantní elektrický krb Klarstein Curved Copper L & F vykouzlí realistické iluze plamene v každé místnosti. Jemné světlo klamně napodobuje skutečné plameny a okamžitě šíří útulnou, romantickou atmosféru. Plameny planou nezávisle na funkci vytápění i v teplých letních nočních hodinách, čímž se vždy postarají o romantickou atmosféru. Na přání je k dispozici přepínatelná funkce vytápění , která ohřívá místnosti s výkonem 1000 nebo 2000 W. Jednoduché a intuitivní ovládání se uskutečňuje přímo na zařízení nebo pomocí dálkového ovládání. Krb má samozřejmě i další funkce: Pomocí přizpůsobivého ovládání zapnutí lze nastavit, při jaké teplotě místnosti má krb automaticky začít topit. Samotný čas topení je možné nastavit díky praktickému časovači až na týden dopředu, termostat měří teplotu v místnosti nekomplikovaně a spolehlivě. Stylový a moderní design krbu s měděným krytem jednoduše zapadne do jakéhokoliv obytného prostředí. Dokonce i vypnutý působí velmi elegantně a je ozdobou na každé stěně. V případě potřeby osvětlí okolní prostředí jemným světlem jedna ze sedmi LED barev díky efektu Light & Fire Ambience Effect a podpoří tím velmi útulnou atmosféru. Romantický středobod pozornosti z plamenů a světla: elektrický krb Curved Copper L & F od společnosti Klarstein . Upozornění: Tento výrobek je určen pouze do dobře izolovaných místností a pro příležitostné použití.

Parametry produktu Klarstein Curved Copper L&F, elektrický krb, 1000/2000 W, zaoblený skleněný panel, dálkové ovládání, měď

  • Název: Klarstein Curved Copper L&F, elektrický krb, 1000/2000 W, zaoblený skleněný panel, dálkové ovládání, měď
  • EAN: 4060656107399
  • Výrobce: Klarstein
  • Cena: 4199 Kč
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce