Klarstein Beerlager 56

Klarstein Beerlager 56, lednička na nápoje, 56 l, 20 lahví, energetická třída A, ušlechtilá ocel, černá

9799 Kč

Klarstein Beerlager 56, lednička na nápoje, 56 l, 20 lahví, energetická třída A, ušlechtilá ocel, černá od originálního výrobce Klarstein - tento artikl je v tento okamžik za hustou cenu 10099 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Klarstein

Elegantní design:  ledice na nápoje Klarstein  Beerlager 56 ledově osvěží a přitom odhalí, co v sobě skrývá. Díky tomu je tato lednička volbou pro všechny milovníky chlazených nápojů, kteří chtějí zaujmout i prezentací. Kromě moderních skleněných dveří s rámem z ušlechtilé oceli boduje zařízení Beerlager 56 zejména svými velmi nízkými skladovacími teplotami od 0 do 10 °C. S kapacitou 56 litrů může  lednička Klarstein  Beerlager 56 uskladnit uvnitř až 20 lahví o objemu 0,75 litru. Pivo, víno, džusy nebo sekty leží na 3 kovových roštech a jsou dokonale se vychlazené. Srozumitelný dotykový ovládací panel s LED displejem umožňuje nastavit teplotu i osvětlení interiéru. Ventilátor se postará o ideální cirkulaci vzduchu a tím i o zcela rovnoměrné teploty uvnitř. Díky praktickým rozměrům je  vinotéka  ideální na volně stojící umístění, ale i na nekomplikované zabudování do kuchyňské linky. Jedinečný vzhled zařízení Beerlager 56 je zvláště elegantní a je navržený na luxusní prezentaci. Skleněné dveře s rámem z ušlechtilé oceli umožňují kdykoliv nahlédnout do vnitřního prostoru zařízení, které lze reprezentativně osvětlit a uvést na scénu. Skladování nápojů na profesionální úrovni pro milovníky a znalce:  chladnička na nápoje Klarstein  Beerlager 56 od společnosti  Klarstein  nabízí stylové úložné prostory při ideálních teplotách na pití vína, piva, džusu nebo sektu.

Parametry produktu Klarstein Beerlager 56, lednička na nápoje, 56 l, 20 lahví, energetická třída A, ušlechtilá ocel, černá

  • Název: Klarstein Beerlager 56, lednička na nápoje, 56 l, 20 lahví, energetická třída A, ušlechtilá ocel, černá
  • EAN:
  • Výrobce: Klarstein
  • Cena: 9799 Kč
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce