KLARFIT Maracanã

KLARFIT Maracanã, stolní fotbal, turnajové rozměry, míčky z přírodního korku, držák na nápoje, černá barva

5799 Kč

KLARFIT Maracanã, stolní fotbal, turnajové rozměry, míčky z přírodního korku, držák na nápoje, černá barva značky KLARFIT - tento hit můžete získat s unikátní slevou za 5799 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 4260509688086
Do obchodu

Popis

KLARFIT

Na zážitek z fotbalového zápasu nemusíte navštívit stadion: stolní fotbal Klarfit Maracana přináší stolní hru pro zanícené hráče i k vám domů! Hrací plocha ve standardních turnajových rozměrech má vyvýšené rohy, aby se v nich nezastavil míček. Plynulé tyče s průměrem 15,9 mm přinášejí spolu s pevným grifem perfektní hru. Velkou zábavu zajišťují figurky se zešikmenýma nohama a míčky z přírodního korku - velmi tiché, a tím vhodné pro různé triky. A je toho ještě víc: optické přednosti představuje ochrana hran, držák na nápoje a nohy v chromovém designu. Stejně tak i herní deska má realistický vzor trávy. Rovněž se myslelo i na různě vysoké místa: díky výškově nastavitelným nožičkám snadno vyrovnáte nedokonalosti podlahy. Zakopejte si doma: stolní fotbal Klarfit Maracana.

Parametry produktu KLARFIT Maracanã, stolní fotbal, turnajové rozměry, míčky z přírodního korku, držák na nápoje, černá barva

  • Název: KLARFIT Maracanã, stolní fotbal, turnajové rozměry, míčky z přírodního korku, držák na nápoje, černá barva
  • EAN: 4260509688086
  • Výrobce: KLARFIT
  • Cena: 5799 Kč
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce