Blumfeldt Riverrun zahradní fontána

Blumfeldt Riverrun zahradní fontána, vnitřní / vnější prostředí, 12 W čerpadlo, LED, 10 m kabel, pozinkovaná

7599 Kč

Blumfeldt Riverrun zahradní fontána, vnitřní / vnější prostředí, 12 W čerpadlo, LED, 10 m kabel, pozinkovaná od firmy Blumfeldt - toto zboží si můžete nechat doručit s VIP slevou pro každého za 7599 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 4060656225680
Do obchodu

Popis

Blumfeldt

Mystický vodní svět fontány Blumfeldt Riverrun přeměňuje zahradu, terasu, obývací pokoj nebo zimní zahradu na rekreační prostředí pro oči a uši - okouzlující kombinace prýštící proudu vody, čisté formy a zářivých odrazů světla. S jemným šplouchání okrasné fontány Blumfeldt Riverrun bude relaxování ještě hezčí. Z její velké brány se vylévá 35 cm široká kaskáda jemně prýštící vodní hry do vodní nádrže, díky které se postará fontána o meditativní relaxaci. Fontána však vizuálně potěší nejen stálým proudem vody: přímo v nádrži způsobuje LED kruh, že voda záři odrazy teplého bílého světla. Kubistické inspirovaná fontána vyrobená z pozinkovaného kovu má povrchovou úpravu v betonovém vzhledu, voda stéká po břidlicové zadní stěně. Fontána Riverrun potěší mysl opticky i akusticky. Je nejen mimořádně robustní a díky kovu odolná vůči povětrnostním vlivům, ale je také plně pozinkovaná: bez rzi a poškození se dokonale začlení do různorodých prostředí. Aby se vodní hra nikdy nevyčerpala, je udržována v nepřetržitém oběhu vody čerpadlem s výkonem 12 W. Jemně Šumiac odhaluje maximální meditační účinek a osvěžuje své okolí. Díky extrémně dlouhému 10 m kabelu může být fontána Blumfeldt Riverrun umístěna skutečně libovolně. Všechny části jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a mohou zůstat v exteriéru i v nepříznivém počasí. Středobod ve Vaší zahradě s krásnými tvary a vodou: se zahradní fontánou Blumfeldt Riverrun uděláte ze své zahrady nebo bytu mystické místo odpočinku.

Parametry produktu Blumfeldt Riverrun zahradní fontána, vnitřní / vnější prostředí, 12 W čerpadlo, LED, 10 m kabel, pozinkovaná

  • Název: Blumfeldt Riverrun zahradní fontána, vnitřní / vnější prostředí, 12 W čerpadlo, LED, 10 m kabel, pozinkovaná
  • EAN: 4060656225680
  • Výrobce: Blumfeldt
  • Cena: 7599 Kč
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce