Blumfeldt Magic Tree

Blumfeldt Magic Tree, solární fontána, 2,8 W, polyresin, 5 hod., Akumulátor, LED osvětlení, vzhled dřeva

4099 Kč

Blumfeldt Magic Tree, solární fontána, 2,8 W, polyresin, 5 hod., Akumulátor, LED osvětlení, vzhled dřeva od producenta Blumfeldt - toto zboží si můžete nechat poslat s extra slevou za 4399 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 4060656226243
Do obchodu

Popis

Blumfeldt

Solární fontána Magic Tree od společnosti Blumfeldt zaujme působivým ztvárněním v dřevěném vzhledu, velkolepou hrou vody a zajímavým LED osvětlením. Fontána Magic Tree, vybavená solárním panelem a technologií SunRiver Technology, pracuje zcela nezávisle od externího napájení a díky integrovanému lithium-iontovému akumulátoru může být v provozu až 5 hodin bez slunečního záření. Díky zhotovení z polyresinu je solární fontána nejen vizuálním prvkem, ale je také mrazuvzdorná a extrémně odolná. Navzdory své relativně nízké hmotnosti pevně stojí i při větrném počasí. Kromě jemného zvuku vody se zařízení Magic Tree vyznačuje integrovaným LED osvětlením, které ho na jakémkoliv místě působivě uvádí na scénu. V bytě má kromě relaxačního efektu i další pozitivní vliv na zdraví: automaticky zvlhčuje vzduch, zlepšuje vnitřní prostředí a umožňuje dýchat svěží vzduch. Aby se fontána nikdy nevyčerpala, je udržována v konstantní cirkulaci díky koncepci LoopFlow Concept s nízkou spotřebou energie 2,8 W. Mystický dřevěný design, působivé osvětlení a uklidňující proudění vody: solární fontána Magic Tree od společnosti Blumfeldt .

Parametry produktu Blumfeldt Magic Tree, solární fontána, 2,8 W, polyresin, 5 hod., Akumulátor, LED osvětlení, vzhled dřeva

  • Název: Blumfeldt Magic Tree, solární fontána, 2,8 W, polyresin, 5 hod., Akumulátor, LED osvětlení, vzhled dřeva
  • EAN: 4060656226243
  • Výrobce: Blumfeldt
  • Cena: 4099 Kč
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce