Blumfeldt Eremitage Double Sunbed

Blumfeldt Eremitage Double Sunbed, lehátko pro 2 osoby, ocelový rám, sluneční stříška, závěsy, krémová

20399 Kč

Blumfeldt Eremitage Double Sunbed, lehátko pro 2 osoby, ocelový rám, sluneční stříška, závěsy, krémová populárního výrobce Blumfeldt - toto zboží si můžete zakoupit při právě probíhající akci za 19099 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 4060656151217
Do obchodu

Popis

Blumfeldt

Blumfeldt Eremitage Double Sunbed zaručuje na dvou luxusních lehátkách maximální pohodlí a vytváří se čtyřmi bočními závěsy příjemnou atmosféru soukromí. Eremitage Double Sunbed má robustní ocelovou konstrukci a se dvěma paralelně umístěnými plochami na ležení nabízí dostatek místa pro dvě osoby. Výsuvná stříška poskytuje stín a umožňuje příjemné opalování během několika hodin. O soukromí a dodatečnou ochranu před sluncem se starají čtyři neprůhledné boční závěsy. Příjemné čalounění s výškou 6 cm s kvalitními, nepromokavými potahy přináší všem přátelům oddechu luxusní zážitek na zahradní posteli Blumfeldt Eremitage Double Sunbed. Opěrky zad se čtyřmi nastavitelnými polohami také poskytují správný úhel pro čtení, práci nebo relax. Navzdory své relativně nízké hmotnosti má Blumfeldt Eremitage Double Sunbed maximální stabilitu a má celkovou nosnost až do 220 kg. Dokonalá relaxace! Zanechte s Blumfeldt Eremitage Double Sunbed rutinu každodenního života a vychutnejte si hodiny blahodárného soukromí.

Parametry produktu Blumfeldt Eremitage Double Sunbed, lehátko pro 2 osoby, ocelový rám, sluneční stříška, závěsy, krémová

  • Název: Blumfeldt Eremitage Double Sunbed, lehátko pro 2 osoby, ocelový rám, sluneční stříška, závěsy, krémová
  • EAN: 4060656151217
  • Výrobce: Blumfeldt
  • Cena: 20399 Kč
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce