Auna Oldschool

Auna Oldschool, retro přehrávač 80. let, CD, BT, USB, MP3, FM, teleskopická anténa, akumulátor, černý

4399 Kč

Auna Oldschool, retro přehrávač 80. let, CD, BT, USB, MP3, FM, teleskopická anténa, akumulátor, černý s pečetí kvality Auna - toto zboží si můžete nechat poslat při časově omezené akci za 4399 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 4060656156373
Do obchodu

Popis

Auna

Zařízení  Auna  Oldschool s nostalgickým vzhledem 80. let, s mnoha možnostmi přehrávání a volitelným provozem baterie je přenosný  retro přehrávač ve stylu 80. let . Toto  všestranné zařízení  v retro vzhledu 80. let spolehlivě přehrává díky integrovanému CD přehrávači formáty CD, MP3-CD, CD-R a CD-RW a zaujme svou autentickou i jednoduchou obsluhou. Přes USB port se spolehlivě přehrávají MP3 soubory s celkovou velikostí až do 32 GB. Přes samostatné ovladače basů, výšek, vyvážení a hlasitosti se jemně dolaďují detaily. Integrované analogové FM, resp. FM stereo rádio s teleskopickou anténou přináší snadno a jednoduše oblíbené hity stanic nebo nejnovější zprávy. Díky smartphonům a tabletům je nabídka přehrávání ještě rozmanitější; dají se stylovým zařízením propojit jednoduše, zcela bez spleti kabelů přes  bluetooth . A pokud by zařízení mělo fungovat jen přes kabel, AUX vstup poskytuje kdykoliv spolehlivou alternativu. Doplňkovým zajímavým prvkem je multi LED světlo, které rozsvítí díky přepínatelné světelné funkci v těch nejkrásnějších barvách nejen  retro přehrávač z 80. let , ale i jeho okolí.  Retro přehrávač  je také mimořádně přenosný díky možnosti provozu zařízení pomocí akumulátoru, zcela nezávisle na elektrických zásuvkách. Sklopná rukojeť, kompaktní design a nízká hmotnost umožní, že je přehrávač mobilní a můžete jej tak vzít kdykoliv a kamkoliv. Všestranný talent se silným zvukem ve stylu 80. let:  retro přehrávač z 80. let  Oldschool od společnosti   Auna .

Parametry produktu Auna Oldschool, retro přehrávač 80. let, CD, BT, USB, MP3, FM, teleskopická anténa, akumulátor, černý

  • Název: Auna Oldschool, retro přehrávač 80. let, CD, BT, USB, MP3, FM, teleskopická anténa, akumulátor, černý
  • EAN: 4060656156373
  • Výrobce: Auna
  • Cena: 4399 Kč
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce